School Supplies

AM PRESCHOOL

Mrs. Mortensen

Callie Bode

Gunner Coover

Alison Elder

Luke Furstenau

Brooklyn Funk

Lincoln Grim

Berkley Haselhorst

Baylee Henley

Cheyney Hild

Archrer Johnson

Cheyanne Koinzan

Ansley Metschke

Mya McGowen

Hank Mooney

Everett Schrunk

Hadlee Sehi

Aurora Sinkler

Ella Strom

Paul Thomas

Zayne Wright

PM PRESCHOOL

Jasmine Bateham
Hudsynn Bazan
Eli Buller

Abel Funk

Hunter Hain

Nora Henery

Hattie Jonak

Fernando Luna

Sage Martensen

Alan Marquez-Gonzalez

Connor Mitchell

Hunter Montgomery

Isla Morrison

Violet Oakes

Everly Olson

William Ruppert

Easton Shenshew

Jillian Thoendel

Cora Timm

Cora Zegers


KINDERGARTEN

Mrs. Lammers

Jennifer Acosta-Bravo

Natalie Beckman

Alexis Beed

Cooper  Blood

Corbin Dobler

Victor Garzon

Blayze Henley

Raegan Knievel

Luis Marquez

Hayes Shenshew

Charlie Wiebehaus

Mrs. Strom

Sadie Blood

Ezra Flores

Sofia Frisbie

Myles Funk

Rheese Grim

Bode Jones

Trevor Larsen

Catlyn Sheldon

Ruth Thomas

Joseph Werner

Charlie Johnson



FIRST GRADE

Mrs. Larsen

Elijah Baker

Isabella Beckman

Eloise Delaney-Fuehrer

Tabitha Dewey

Jaxon Flenniken

Mason Fletcher

Eliczar Flores

Jacinda Hart

Dacia Mitchell

Haylee Mooney

Avery Paulsen

Lane Pofahl

Caedan Wright

Ms. Schrader

Evelyn Buller

Nolan Dobler

Elise Henery

Zandra  Jacob

Gage Kallhoff

Valerie Murray

Dakota Phillips-Murberger

Kyah Reinke

Emmit Shenshew

Madelyn Soper

Tony Starkey

Rain Stenka

Joslyn Thoendel 

Huntley Timm

Kyle Wingate

SECOND GRADE

Mrs. Funk

Asher Arehart

Haydenn Bazan

Hannah Elder

Lane Furstenau

Jace Hart

Breckin Hoefer

Molly Hughes

Caleigh King

Asher Kinnan

Haezlyn McGowen

Kayson Meis

Brynley Paulson

Gavin Sieber

Lena Strom

Palmer Wieneke


THIRD GRADE

Mrs. Koinzan

Yazmin Acosta-Bravo

Aiden Boggs

Alicen Dewey

Hayden Funk

Cooper Jacob

Tyson Jessen

Pryce Lockard

Owen Morrison

Chase Pickrel

Michael See

Saydee Shabram

Skylar Thomas

Lexy Tillema

Evelyn Wingate

Mrs. Ahlers

Jonathon Beed

Braxton Boggs

Jace Flenniken

Devorah Frisbie

Brittyn Hrdlicka

Walker Jacob

Nash Longsdorf

Eliel Marquez-Gonzalez

Olivia Mortensen

Claire Pickrel

Tenley Pofahl

Jayden Sauser

Memphis Stenka

Lilly Torres


FOURTH GRADE

Mr. Eickholt

Brynlee Ahlstedt

Easton Arehart

Natalya Carson

Kellan Charf

Harley Fisher

Evelyn Johnson

Gennadee Kallhoff

Cambree Kimes

Asher Kurpgeweit

Anthony Le

Ian McGowen

Hunter Mooney

Ashton Soper

Marlee Werkmeister

Colter Wiebelhaus  

 Mrs. Metschke

Emmet Booth

Devin Frisbie

Cason Hoefer

Emma Horstmann

Micah Hughes

Carson King

Asher Kurpgeweit

Joshua Maughan

Benson Metschke

Ariah Mitchell

Lily Raygoza

Raquel Schmoldt

Blake Strom

Emmy Tillema

Jaxon Vetter-Zessin

Brenden Wieneke

Aiden Wilde

 

FIFTH GRADE

 Mrs. Kester

Bree Bartak

Cole Hart

Hannah Hofeldt

Blake Hrdlicka

Juan Luna

Hunter Maly

Audrina Murray

Madison Nichols

Gabriela Parra

Brody Petersen

Wyatt Reinke

Edil Sauser

Lucas Schrunk

Gristal Yanes-Cambara

 Mrs. Anderson

Emmett Blakeman

Micah Erickson

Oscar Garzon

Jordyn Hart

Hayden Home-Pedersen

Blair Jessen

Owen Kinnan

Macoy Martensen

Emme Morrison

Lilly Mortensen

Ayla Schmoldt

Cody Timm

Trevan Torres

Grady Werkmeister

Grayci Zobrist

 

SIXTH GRADE

Mrs. Hanzel

Traevon Baker

Carter Carothers

Brooklyn Coover

Lilly Erickson

Nickolas Flores

Tyler Furstenau

Josie Gil-Rodriguez

Addy Jacob

Bode Koinzan

Logan Lichtenberg

Vivienne Miller

Kinzey Schwager

Stockton Shabram

Beau Strom

Zoe Wood

 Mr. Wagner

Cooper Arehart

Nicolas Avila

Stephanie Barrington

KayDee Bates

Evan Beed

Reid Furstenau

Kealy Imel

Harloe Kaufman

Wyatt Koinzan

Parker Schrader

Owen Strom

Rylee Tillema

Kenadee Watson

Dakota White

Gracie Wiebelhaus